ERA-2VEB1072X
MFR.Part #
ERA-2VEB1072X
JLCPCB Part #
C20014190
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS