CPF0402B392RE
MFR.Part #
CPF0402B392RE
JLCPCB Part #
C4301940
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS