RK73G1ETTP17R8F
MFR.Part #
RK73G1ETTP17R8F
JLCPCB Part #
C2577804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS