CRGH2010F2K49
MFR.Part #
CRGH2010F2K49
JLCPCB Part #
C2145740
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.49kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS