CPF0402B274KE
MFR.Part #
CPF0402B274KE
JLCPCB Part #
C4067371
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS