CRGS2010J82R
MFR.Part #
CRGS2010J82R
JLCPCB Part #
C3931801
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS