CPF0402B374KE
MFR.Part #
CPF0402B374KE
JLCPCB Part #
C3934522
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS