CPF0402B274RE
MFR.Part #
CPF0402B274RE
JLCPCB Part #
C3986592
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS