CPF0402B249KE
MFR.Part #
CPF0402B249KE
JLCPCB Part #
C3992350
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS