CPF0402B294KE
MFR.Part #
CPF0402B294KE
JLCPCB Part #
C4033450
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS