RG1005V-3830-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-3830-W-T5
JLCPCB Part #
C4199135
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS