CPF0402B124KE1
MFR.Part #
CPF0402B124KE1
JLCPCB Part #
C4169316
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS