CPF0402B82KE1
MFR.Part #
CPF0402B82KE1
JLCPCB Part #
C4334785
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS