CRGV2512F3M16
MFR.Part #
CRGV2512F3M16
JLCPCB Part #
C4348654
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS