CPF0402B12K4E
MFR.Part #
CPF0402B12K4E
JLCPCB Part #
C3986974
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS