CPF0603B215KE
MFR.Part #
CPF0603B215KE
JLCPCB Part #
C4184511
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS