CPF0603B8R06E
MFR.Part #
CPF0603B8R06E
JLCPCB Part #
C4290637
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS