CPF0402B118KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B118KE
JLCPCB Part #
C4096973
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS