CPF0402B110KE
MFR.Part #
CPF0402B110KE
JLCPCB Part #
C2088331
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS