CPF0402B115KE
MFR.Part #
CPF0402B115KE
JLCPCB Part #
C3929097
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS