RR02J240KTB
MFR.Part #
RR02J240KTB
JLCPCB Part #
C1365191
Description
-55℃~+235℃ 240kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS