CPF0603B620KE
MFR.Part #
CPF0603B620KE
JLCPCB Part #
C2088090
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS