CPF0201B73R2E
MFR.Part #
CPF0201B73R2E
JLCPCB Part #
C4137887
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS