ERJ-1RHD6202C
MFR.Part #
ERJ-1RHD6202C
JLCPCB Part #
C20022969
Description
-55℃~+125℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS