CPF0402B84K5E
MFR.Part #
CPF0402B84K5E
JLCPCB Part #
C4146416
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS