CPF0201B732RE
MFR.Part #
CPF0201B732RE
JLCPCB Part #
C4149822
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS