CPF0201B53K6E
MFR.Part #
CPF0201B53K6E
JLCPCB Part #
C4202200
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS