RC0603F3160CS
MFR.Part #
RC0603F3160CS
JLCPCB Part #
C17435468
Description
-55℃~+125℃ 316Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS