CRGH2512F15K4
MFR.Part #
CRGH2512F15K4
JLCPCB Part #
C1705957
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS