CPF0201B5K36E
MFR.Part #
CPF0201B5K36E
JLCPCB Part #
C4326367
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS