CPF0201B3K74E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B3K74E
JLCPCB Part #
C4098246
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS