CPF0201B37K4E
MFR.Part #
CPF0201B37K4E
JLCPCB Part #
C4109177
Description
-55℃~+155℃ 30mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS