CRGH0603F12R4
MFR.Part #
CRGH0603F12R4
JLCPCB Part #
C2097799
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS