RA73F1J8K66BTDF
MFR.Part #
RA73F1J8K66BTDF
JLCPCB Part #
C4199842
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS