CPF0201B324RE
MFR.Part #
CPF0201B324RE
JLCPCB Part #
C4268669
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS