CRGP1210F120R
MFR.Part #
CRGP1210F120R
JLCPCB Part #
C5329524
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS