CPF0201B324RE1
MFR.Part #
CPF0201B324RE1
JLCPCB Part #
C3912640
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS