H4280KBYA
MFR.Part #
H4280KBYA
JLCPCB Part #
C1411688
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS