CRGH2010F47R5
MFR.Part #
CRGH2010F47R5
JLCPCB Part #
C3942083
Description
-55℃~+155℃ 1W 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS