CRCW020153R6FKED
MFR.Part #
CRCW020153R6FKED
JLCPCB Part #
C4264284
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS