CRGV2512F1M07
MFR.Part #
CRGV2512F1M07
JLCPCB Part #
C4223973
Description
-55℃~+125℃ 1.07MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS