CFR200J47R
MFR.Part #
CFR200J47R
JLCPCB Part #
C1390713
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 47Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS