Y1447900R000B9L
MFR.Part #
Y1447900R000B9L
JLCPCB Part #
C1490934
Description
-55℃~+125℃ 2W 900Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS