H82K37DZA
MFR.Part #
H82K37DZA
JLCPCB Part #
C6569625
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS