CP00152R400KE66
MFR.Part #
CP00152R400KE66
JLCPCB Part #
C19600193
Description
-65℃~+275℃ 15W 2.4Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS