CFR200J470R
MFR.Part #
CFR200J470R
JLCPCB Part #
C1365910
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 470Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS