H439R2BYA
MFR.Part #
H439R2BYA
JLCPCB Part #
C1411590
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS