H433KDZA
MFR.Part #
H433KDZA
JLCPCB Part #
C3409188
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS