CRGH0805F115R
MFR.Part #
CRGH0805F115R
JLCPCB Part #
C4082521
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS