BDS2A100330RK
MFR.Part #
BDS2A100330RK
JLCPCB Part #
C1572782
Description
100W 330Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS